Naturalne toniki do twarzy

Toniki do twarzy Tso Moriri to naturalne hydrolaty kwiatowe, które powstają podczas procesu destylacji materiału roślinnego z parą wodną. W wyniku tego procesu powstaje olejek eteryczny oraz woda, w której przebywała roślina podczas destylacji. Woda ta jest niezwykle cennym surowcem, który zawiera w niewielkich ilościach olejek eteryczny oraz substancje charakterystyczne dla danej rośliny.

 

Dlaczego tonizacja skóry jest ważna?

Tonizacja skóry to jeden z najważniejszych zabiegów, który należy wykonać podczas rytuału pielęgnacyjnego twarzy. Głównym zadaniem toniku jest przywracanie Twojej skórze naturalnego poziomu PH. Tonik na bazie naturalnego hydrolatu roślinnego jest więc najłatwiejszym i najszybszym sposobem, aby Twoja skóra twarzy po zabiegu tonizacji stała się odświeżona, nawilżona, miękka i zregenerowana. W naszym sklepie online, znajdziesz, aż cztery różne toniki na bazie hydrolatów: oczyszczający i odświeżający tonik z kwiatu bławatka do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej, regeneracyjny i oczyszczający tonik oczarowy do skóry naczyniowej, nawilżający tonik różany do skóry suchej i dojrzej oraz oczyszczający i odświeżający tonik z kwiatów lipy do skóry trądzikowej i wrażliwej. Pamiętaj, że tonik to drugi krok w pielęgnacji twarzy, dlatego należy go stosować dopiero po demakijażu i oczyszczeniu skóry.

 

Który tonik wybrać?

Aby tonik spełniał swoją ważną funkcję w pielęgnacji twarzy, musisz odpowiednio dopasować go do rodzaju swojej skóry. Jeśli masz suchą cerę to doskonale do jej pielęgnacji, sprawdzi się tonik różany, oparty na bazie 100% naturalnego, ekologicznego hydrolatu z róży damasceńskiej. Silne właściwości nawilżające i ujędrniające toniku różanego, czynią z niego niezwykły kosmetyk pielęgnacyjny. Hydrolat z róży damasceńskiej szczególnie doceni cera dojrzała, ponieważ jego bogactwo składników aktywnych wpływa w naturalny sposób na spowolnienie procesu starzenia się skóry, poprawienie jej jędrności i elastyczności. Jeśli masz cerę naczyniową to koniecznie spróbuj toniku oczarowego, opartego na bazie 100% naturalnego i ekologicznego hydrolatu z oczaru wirginijskiego, który jest bardzo delikatny dla skóry. Dla cery problematycznej, tłustej i trądzikowej wypróbuj tonik z kwiatu bławatka, który działa przeciwzapalnie, łagodzi zaczerwienienia skóry i chłodzi ją. Jeśli masz cerę trądzikową i wrażliwą to tonik z kwiatów lipy będzie Twoim remedium na wszystkie problemy skórne. Postaw na naturalną pielęgnację twarzy z tonikami Tso Moriri!

Toniki

Subcategories

Strona nie została znaleziona

Proszę wróć na stronę główną