Świeże i naturalne peelingi cukrowe Tso Moriri

Do korzystania z peelingu nie musimy chyba nikogo przekonywać. Nie od dziś wiadomo, że złuszczanie ma niesamowicie korzystne działanie na skórę. Skóra jest naszą wizytówką, najszybciej odzwierciedla procesy starzenia, zdradza oznaki zmęczenia i złego samopoczucia. Co dwadzieścia osiem dni przechodzimy pełny cykl odnowy naskórka, w czasie którego komórki przemieszczają się z głębszych warstw do wierzchniej warstwy rogowej, gdzie ulegają złuszczeniu. Proces ten nie zawsze przebiega prawidłowo. Martwe komórki mogą zalegać na powierzchni skóry, zatykając pory i nie pozwalając jej oddychać, co sprawia że staje się ona grubsza i mniej elastyczna.

 

Skuteczne oczyszczenie

Aromatyczne peelingi cukrowe Tso Moriri idealnie usuwają martwe komórki naskórka, nadają skórze jedwabistą gładkość, wyraźnie uelastyczniają skórę i wyrównują jej koloryt. Służą nie tylko złuszczaniu naskórka, ale również jego odżywianiu. Drobinki cukru rozpuszczają się pod wpływam kontaktu z wodą przez co nie podrażniają skóry. Dzięki zawartości masła shea, oleju kokosowego i oleju migdałowego skóra zachowuje właściwy poziom nawilżenia. Każdy pojedynczy zabieg to mini-masaż, pobudzający krążenie i dotleniający skórę. Dzięki temu wszystkie kosmetyki użyte zaraz po zabiegu wchłaniają się znacznie lepiej. Idealne uzupełnienie pielęgnacji stanowią naturalne masła do ciała Tso Moriri, które doskonale wnikają w oczyszczoną skórę.

 

Częstotliwość stosowania peelingów

Peeling warto stosować regularnie 1–2 razy w tygodniu, rzadziej przy skórze wrażliwej i naczynkowej. Szczególnie starannie powinno się masować przesuszone partie ciała: łokcie, pięty, kolana i łydki, delikatnie za to dekolt i biust, ponieważ można podrażnić skórę. Peelingi cukrowe Tso Moriri idealnie sprawdzą się przed depilacją, ponieważ odkryją i zmiękczą włoski, a dzięki temu rzadziej wrastają one w skórę. Peelingi cukrowe powinno się nakładać na umyte i tylko delikatnie zwilżone ciało. To ważne, bo zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków mogą obniżyć skuteczność złuszczania, a z mokrej skóry preparat szybko spłynie

Peelingi cukrowe

Subcategories

Aktywne filtry