Tonik z kwiatu bławatka

0 Komentarz
32,48 zł
Ilość
Ilość

Tonik z kwiatu bławatka - corn flower tonic to czysty hydrolat z kwiatu bławatka, przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej, tłustej, trądzikowej i skłonnej do podrażnień. 100% naturalny, ekologiczny hydrolat z kwiatu bławatka, dzięki zawartości flawonoidów i antocyjanów działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i antyseptycznie. Ma również właściwości zmiękczające i ściągające skórę, dlatego bardzo dobrze nadaje się do przemywania wrażliwej skóry wokół oczu, usuwając oznaki zmęczenia i opuchliznę.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Rano i wieczorem oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu przetrzeć wacikiem zwilżonym tonikiem. Tonik może być również używany do mieszania z maseczkami.

 

UWAGA!

Hydrolatów roślinnych nie powinny stosować osoby uczulone na olejki eteryczne. Reakcja na surowiec jest sprawą indywidualną, dlatego przed zastosowaniem produktu zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry. Zaczerwienie skóry może być naturalną reakcją na tonik, które powinno zniknąć po upływie kilku minut. W przypadku skóry wrażliwej zalecamy rozcieńczyć tonik z wodą (przegotowaną i ostudzoną) w stosunku 1:1.

 

SKŁADNIKI (INGREDIENTS)

Centaurea Cyanus Flower Water, Sodium Benzonate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol.

Każdy produkt jest w 100% ręcznie robiony i pakowany. Kolor i konsystencja produktów może się różnić, ze względu na ręczną produkcję oraz naturalne pochodzenie składników.

#010
999 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony.*

Zobacz także

Powiązane produkty