• -2,50 zł

Błoto z Morza Martwego

0 Komentarz
20,73 zł
18,23 zł Zniżka 2,50 zł

 

Oczyszczenie, odkażenie i regeneracja

skóry trądzikowej, łojotokowej, z łuszczycą i AZS

Gramatura
Ilość

Błoto z Morza Martwego – dead sea mud to produkt specjalny, przeznaczony do pielęgnacji skóry problematycznej, zmagającej się z trądzikiem, łojotokiem, łuszczycą oraz AZS. Błoto pomaga również w walce z łupieżem i przetłuszczającą się skórą głowy, dlatego doskonale sprawdzi się jako maseczka do włosów. Polecane jest również dla osób, które zmagają się z chorobami reumatycznymi oraz problemami z krążeniem. Czarne błoto kosmetyczne z Morza Martwego jest naturalnym szlamem morskim, wydobywanym ręcznie z dna Morza Martwego. Jest niezwykle cenną mieszanką pierwiastków i minerałów. Dla osób zmagających się problemami dermatologicznymi zaleca się stosowanie błota w formie maseczki na twarz lub ciało. Natomiast, dla osób z problemami reumatycznymi zaleca się stosowanie ciepłych lub gorących okładów z błota na bolące stawy. Suszone czarne błoto jest również świetnym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem i rozstępami. Wspomaga też procesy odchudzania, gdyż zabiegi błotne powodują rozbicie złogów tkanki tłuszczowej, co w efekcie daje napiętą, jędrną, aksamitną i gładką skórę. Maski błotne pobudzają komórki do regeneracji, utrzymują właściwe nawilżenie skóry i zapobiegają jej przedwczesnemu starzeniu się.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Wymieszać błoto z ciepłą lub gorącą wodą. Nałożyć na problematyczne miejsce jako maseczkę lub okład. Po 15-20 minutach zmyć pod ciepłą wodą.

 

UWAGA!

Błoto ze względu na duża zawartość soli może mieć działanie drażniące, dlatego zalecamy przy pierwszym użyciu wykonanie krótkiego testu reakcji skóry (po 2-3 minutach proszę zmyć błoto). Lekkie pieczenie jest reakcją naturalną, należy zwrócić uwagę na pojawienie się ewentualnych zaczerwień. Bardzo ważną sprawą jest to, aby produkty z MM kupowane były z wiadomego źródła, posiadającego niezbędne atesty. Udowodniono, że jony występujące w soli, szczególnie magnez przenikają przez pory skóry do krwioobiegu. W związku z tym nie można pozwolić na to, aby do krwi dostały się również inne czasem szkodliwe jony mogące występować w produktach z niewiadomego źródła.

 

SKŁADNIKI (INCI)

Dead sea mud.

 

Nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach. Kosmetyki nie zawierają parabenów, silikonów, SLS-ów, PEG-ów, substancji ropopochodnych. Każdy produkt jest w 100% ręcznie robiony i pakowany. Kosmetyki Tso Moriri to świeże produkty, a to oznacza, że przygotowujemy je dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Kolor i konsystencja produktów może się różnić, ze względu na ręczną produkcję i naturalne pochodzenie składników.

#060
99997 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony.*

Zobacz także

Powiązane produkty