• -2,00 zł

Czysta woda z Morza Martwego

0 Komentarz
37,80 zł
35,80 zł Zniżka 2,00 zł


Oczyszczenie, odkażenie i regeneracja

skóry trądzikowej, łojotokowej, z łuszczycą i AZS

Ilość
Ilość

Czysta woda z Morza Martwego - dead sea water to produkt specjalny, przeznaczony do pielęgnacji skóry problematycznej, zmagającej się z trądzikiem, łojotokiem lub łuszczycą. Woda z Morza Martwego, dzięki swoim właściwością odkażającym skutecznie ogranicza wydzielanie sebum i łoju, które przyczyniają się do powstania trądziku i wykwitów skórnych. Zawarte w wodzie aktywne składniki (magnez, żelazo, wapń, potas, sód) pobudzają odnowę i regenerację komórek, działają przeciwzapalnie, pomagają usuwać zbędne produkty przemiany materii, łagodzą podrażnienia oraz dotleniają. Systematyczne używanie wody z Morza Martwego przez okres 3-4 tygodni przyczynia się do ograniczenia trądziku lub nawet całkowitego jego wyeliminowania. Woda łagodzi objawy łuszczycy i egzemy oraz doskonale sprawdza się przy nadmiernej potliwości, wyraźnie hamując ten dokuczliwy problem. Woda z Morza Martwego to również doskonały produkt, który sprawdza się w walce z cellulitem.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Oczyszczoną skórę przetrzeć wacikiem zwilżonym wodą z Morza Martwego, nacierać problematyczne miejsca. Woda może być używana do mieszania z maseczkami, a także jako płyn do wapozonu.

 

UWAGA!

Należy unikać kontaktu wody z oczami, ponieważ woda wywoła bardzo silne pieczenie! W takich przypadkach należy niezwłocznie przemyć oczy dużą ilością zwykłej wody, najlepiej przegotowanej lub mineralnej. Bardzo ważną sprawą jest to, aby produkty z MM kupowane były z wiadomego źródła, posiadającego niezbędne atesty. Udowodniono, że jony występujące w soli, szczególnie magnez przenikają przez pory skóry do krwioobiegu. W związku z tym nie można pozwolić na to, aby do krwi dostały się również inne czasem szkodliwe jony mogące występować w produktach z niewiadomego źródła.

SKŁADNIKI (INCI)

Aqua, Dead Sea Salt.

 

Nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach. Kosmetyki nie zawierają parabenów, silikonów, SLS-ów, PEG-ów, substancji ropopochodnych. Każdy produkt jest w 100% ręcznie robiony i pakowany. Kosmetyki Tso Moriri to świeże produkty, a to oznacza, że przygotowujemy je dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Kolor i konsystencja produktów może się różnić, ze względu na ręczną produkcję i naturalne pochodzenie składników.

#007
997 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony.*

Zobacz także

Powiązane produkty