Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Tso Moriri to polska marka ręcznie robionych, naturalnych i świeżych kosmetyków, która rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Od początku swojej działalności wytwarzamy kosmetyki we własnej fabryce, która zlokalizowana jest na Roztoczu w województwie lubelskim. Ręczna produkcja kosmetyków wymaga od nas rygorystycznego podejścia do przestrzegania zasad i norm, dlatego nasze produkty to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki profesjonalne przeznaczone dla salonów SPA, gabinetów kosmetycznych i hoteli.

 

Co nas wyróżnia?

1. Własna fabryka – nie zlecamy produkcji zewnętrznym firmom.

2. Wszystkie kosmetyki są ręcznie robione i pakowane – świeżość naszych produktów i ich niepowtarzalny charakter to dla nas priorytet.

3. Możesz skorzystać z naszej gotowej oferty lub stworzymy kosmetyki specjalnie dla potrzeb Twojej firmy, przygotowując indywidualne receptury.

4.  Wszystkie receptury są opracowywane przez farmaceutów, którzy posiadają już dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

5. Do produkcji wykorzystujemy surowce tylko od sprawdzonych dostawców, potwierdzone certyfikatem ECCOCERT.

6. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja odbywała się w zgodzie z lokalnym środowiskiem.

7. Nasze kosmetyki nie są i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

8. Nasza fabryka zlokalizowana jest w regionie rolniczym, w którym nie ma wielkich zakładów produkcyjnych, dlatego wybierając Tso Moriri, pomagasz nam stwarzać miejsca pracy dla lokalnej społeczności.

 

Kontakt:

502 411 546

marketing@tso-moriri.pl