Historia Tso Moriri rozpoczęła się w 2011 roku. Pomysłodawcami brandu oraz współtwórcami unikalnych, aż do dzisiaj receptur są właściciele marki, którzy zdobyli swoją wiedzę i doświadczenie w tworzeniu i produkcji kosmetyków podczas studiów farmaceutycznych i wieloletniej pracy w branży farmaceutycznej.

 

Nazwa „Tso Moriri” pochodzi od jeziora, w obrębie płaskowyżu Changthang w Indiach. Jezioro zasilane jest wyłącznie wodą z topniejącego śniegu i lodowca. Jest ono naturalnym siedliskiem, zagrożonego wyginięciem żurawia czarnoszyjego. Unikatowy gatunek tego pięknego ptaka stanowi integralną część logo naszej marki. Tso Moriri powstało zatem z myślą o kobietach, które świadomie dbają o swoje ciało, a natura jest ich źródłem nieustającej inspiracji.

 

Misją marki Tso Moriri jest wytwarzanie w pełni wartościowych, świeżych produktów zapewniających nam potrzebne witaminy i minerały oraz miłe wrażenia sensoryczne.

 

Marka Tso Moriri od początku swojej działalności specjalizuje się tylko i wyłącznie w produkcji ręcznie robionych kosmetyków, a cały proces produkcyjny odbywa się we własnej fabryce na Roztoczu. Ręczna produkcja wymaga od nas rygorystycznego podejścia do przestrzegania zasad i norm wytwarzania kosmetyków. Potwierdzeniem utrzymywania przez naszą fabrykę wysokiej jakości standardów produkcji jest posiadana certyfikacja GMP. Dodatkowo, nasza firma specjalizuje się również w produkcji kosmetyków pod marką własną klienta (privet label), które tworzymy na podstawie pomysłów i receptur klienta lub opracowanych przez nas samodzielnie produktów.

 

Kosmetyki Tso Moriri nie zawierają parabenów, produktów ropopochodnych, konserwantów, pegów, czy sztucznych zapachów, a przez to nie niszczą flory bakteryjnej skóry. Tworzymy je w oparciu o własną bazę, a ich unikalny i długotrwały zapach uzyskujemy za pomocą dodatku prawdziwych perfum. Olej kokosowy, migdałowy i marchewkowy, masło shea, masło z owocu mango, ekstrakt z bawełny, czerwonej herbaty i bambusa to tylko mały fragment składników, które możecie odnaleźć w naszych świeżych kosmetykach. Wysoka jakość produktów zapewnia całodzienną pielęgnację naszej skóry, a także sprawia, że nasze kosmetyki są bardzo wydajne, a dzięki temu oszczędzamy i dbamy o środowisko.

 

lewy.jpg

Poczuj się dobrze TU i TERAZ W pełni wartościowe, tworzone począwszy od bazy na własnych recepturach, wydajne w użyciu kosmetyki, o długiej trwałości na skórze. Dbamy o to by wszystkie składniki pochodziły ze zrównoważonych źródeł o minimalnym wpływie na lokalne środowisko.

Wszyscy żyjemy w wymagającej rzeczywistości. Pęd i presja towarzyszą nam w każdej chwili. Egzaltujemy się planami, celami i marzeniami, albo czujemy się przytłoczeni biegiem zdarzeń, które już miały miejsce. Nie doświadczamy tego co TU i TERAZ. A umiejętność bycia uważnie w chwili obecnej jest kluczowym elementem zapewniającym zdrowie psychiczne, pełnie szczęścia i sukces.

Dlatego potrzebujemy w pełni wartościowych, świeżych produktów zapewniających nam potrzebne witaminy i minerały oraz miłe wrażenia sensoryczne, które dadzą nam poczuć się dobrze TU i TERAZ. Takie są właśnie nasze kosmetyki, które produkujemy specjalnie na Wasze zamówienie.

Świat TSO MORIRI, tworzymy rodzinnie, w zgodzie z lokalnym środowiskiem. TSO nie zawiera produktów testowanych na zwierzętach i zostało zatwierdzone przez dyplomowanych i uznawanych farmaceutów, chemików i kosmetologów. A do tego pięknie pachnie!