• -8,00 zł

Odżywcza maska do ciała chocolate

0 Komentarz
32,48 zł
24,48 zł Zniżka 8,00 zł
Gramatura
Ilość

Maska do ciała czekolada – chocolate body mask gently warming to głęboko ujędrniająca i rozgrzewająca maska, przeznaczona do pielęgnacji każdego typu skóry, a szczególnie wiotkiej i skłonnej do cellulitu. Czekolada jest jednym z najbardziej skoncentrowanych źródeł energii pochodzenia roślinnego. Kakao zawiera teobrominę, która ma silne właściwości pobudzające metabolizm komórkowy, aktywuje rozpad tłuszczu, a dzięki tym właściwościom maska może być skutecznie stosowana jako pomoc w odchudzaniu i ujędrnianiu ciała. Maska dzięki zapachowi słodkiej czekolady przynosi uczucie błogości i odprężenia. Jest to prawdziwa uczta dla zmysłów i ciała w domowym SPA.

 

UWAGA!

Maskę należy przechowywać w temperaturze do 25 stopni Celcjusza.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Zmieszać proszek z letnią wodą do uzyskania gładkiego żelu. Nałożyć maskę bezpośrednio na skórę. Owinąć ciało folią dla utrzymania ciepła. Po 15-30 minutach spłukać wodą.

 

SKŁADNIKI (INGREDIENTS)

Zea Mays Starch*, Magnesium Sulfate*, Solanum Tuberosum Starch*, Monosodium Citrate*, Theobroma Cacao Butter**, Magnesium Oxide*.

Każdy produkt jest w 100% ręcznie robiony i pakowany. Kolor i konsystencja produktów może się różnić, ze względu na ręczną produkcję oraz naturalne pochodzenie składników. 

#057
9999 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony.*

Zobacz także

Powiązane produkty